Açık Kök Fidanlar

0
21

Açık Kök Fidanlar

Kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkelerimiz ile fidan üretimi ve yetiştirilmesi noktasında sunduğumuz profesyonel hizmetlerimize, fidanlık.com.tr isimli internet sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Fidanlık.COM.TR Sizler için Meyve Fidanı Anaçları konusunda organik Fidanlar ve Açık Kök Fidanlar sunmaktadır. Her türlü fidan çeşidinden, bahçe malzemelerine kadar uzanan geniş yelpazede sunduğumuz ürün çeşitleri ile daha yeşil bir Türkiye amacımız doğrultusunda sizler ile el ele birlikte çalışmaktayız.

Uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübemiz ile sektöründe öncü bir firma olarak açık kök fidanlar noktasında da sizlere en güvenilir hizmet sunmaktayız.

Daha Hızlı Gelişim İmkanı

Açık köklü fidan ürünleri, Kasım başından Mart sonuna kadar dikilebilir. Firmamızdan açık köklü aldığınız bu ürünler mevsimsel şartlara göre değişebilmekle beraber Nisan ve Mayıs aylarından itibaren gelişmeye ve sürgün vermeye başlar. Tüplü fidanlara göre daha uzun boya sahip bu ürünler, iyi bir bakım ile tüplü fidanlara göre daha hızlı gelişimde gösterebilirler.

Biz fidanlık.com.tr olarak sizlere en kaliteli ürünü sunmanın yanında, ürün satımı sonrasında ihtiyacınız olan her türlü bilgi konusunda da sürekli güncellenen sitemiz ile hizmet vermekteyiz.