Ataşehir web tasarım

0
472

Gelişen şehir mega kent İstanbul Ataşehir Web Tasarım ajansı olarak yenilenen firmamız ve gelişen teknolojik alt yapımızla İstanbul Ataşehir Web tasarım ajansları arasından yeni yerimizi aldık. Gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimizi en iyi, en yeni ve en kullanışlı web siteleri yaparak kalitemizi gösteriyoruz. Ataşehir ‘de bulunan firmaların kobilerin gelişmeye acık şirketlerin ve bayilere en esnek tasarım ve ekonomik çözümlerle destek veriyoruz.

Ataşehir web tasarım

Hizmet sektörümüzün zorluğuna bakıldığından bizimle yola çıkan eski müşterilerimizden aldığımmız destekle ilerlemeye devam ediyor. Bir web sitesini yazarken inşaa ederken çok çetrefilli yollardan geçtiğimizi bilerek bu alandan hizmet vermeye başladık. Uzman ekibimiz yılların getirdiği yenilikleri an be an takip ederek en güncel kullanışlı tasarımları yazıyor.

web tasarım

Mobil uyumlu olmazsa olmayan bir teknoloji yüzyılından yaşıyoruz. Web sayfalarını Google gibi arama motorları hem mobil hemde masa üstü bilgisayarları gibi tarayarak index almakta. Mobil kullanıcıların internette yüzde 80 nini kapsadığı bu dönemde eski ve mobil uyumu olmayan web sayfalarının ziyaretçilerinin azaldığı hatta Google sıralamasından giderek düştüğünü görmemiz mümkün.

Rakiplerinizin bu landa sizleri egale ederek eskiyen web sitelerini güncellemesi, gerekli düzenlemeleri yaparak sizlerin önüne çıkması gibi durumları yaşamak için yeni trendi takip etmenizde fayda var.

Ataşehir Seo ajansı olarakta hizmet vermekteyiz. Web dsyn yanından SEO Yani Arama Motoru Optimizasyon uzmanlarımızda sizleri iççin yaptığımız web sitelerini analiz ederek gerekli iç düzenlemesini yapıyorlar. Bu çalışma ileride Site dışı SEO çalışması yaptığımızda pozitif yönünde çok etkisini göreceksiniz. Unutmayın yapılan her web sitesi geçici bir çözüm olarak değil ileriye dönük olarak yapılmaktadır. Her kurulan sitenin kurulunda bu basamakların dikkatlice incelenmesi ve uygulanması gerekir. Görünüş olarak göze hitap eden bir tasarımdan site için SEO püf noktalı atandıysa Google ziyaretçi trafiğiniz oldukça etkilenecektir. Bu da sizlere müşteri ve ziyaretçi kaybı olarak gözükebilir.

Ataşehir web tasarım

Olarak biz bu sektörde çok eskiye dayanan köklerimizle durmaktayız. Bizleri bu alandan vazgeçilmez yapan en önemli özelliğimiz müşterilerimizin her dediğini ve dileğini yerine getirmeye çalışmamızdır. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli konudur. Çünkü bir müşterimizin diğer müşteriye bizi tavsiye etmesi kadar daha değerli bir tavsiye olamaz.