Endüstriyel Mutfak

0
324

Endüstriyel alanda mutfak ve çamaşır projeleri yapan ve 10 yıl önce sektör içerisine dahil olan firma, yüksek motivasyona sahip sadık çalışanları ile beraber müşterilerine kaliteli bir şekilde hizmet verir. TV, klima, beyaz eşyalar, ankastre cihazlar ve güvenlik sistemleri alanında da çözüm üretimlerinde bulunarak kendi alanını genişleten firma; elektrik, mekanik, networking ve endüstriyel mutfak hizmetlerinde faaliyet gösterir.

Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Firma tarafından müşterilere sunulan ürün seçeneklerinden bir tanesi olarak endüstriyel mutfak, restoran ve cafelerde kullanılabilecek eşyaların satın alınmasını mümkün kılar. Ürün çeşitlerine bakıldığı zaman; fırınlar, hazırlık ekipmanları, pişiriciler, soğutucular ve dondurucular, bulaşık yıkama makinaları, buz makineleri, davlumbazlar, depolama ve istifleme, diğer ekipman çeşitleri olarak bir çok ürüne uygun fiyat garantisi üzerinden erişebilmeniz mümkün olur.

Hizmetler

Ürün çeşitliliğinin yanı sıra farklı alanlarda hizmet alımı yapabilmek için siz de Vista firmasını tercih edebilirsiniz. Hizmet modelleri arasında; çamaşırhane, proje çizimi, tesisat projelendirmesi ve zayıf akım projelendirmesi olarak birçok alternatif bulunur. Çamaşırhane kurmak isteyenler için makinelerin hazır halde bulunduğu ve kurutucuların da yer aldığı firmada, sadece buna uygun alanların bulunması yeterli olur. Tesisat projelerinde ise doğalgaz, su, elektrik gibi tüm tesisat işlemleri firma tarafından yapılır.

Diğer Ürünler

Endüstriyel alanda alınabilecek ürün hizmetine oranla diğer ürün seçeneklerinden de faydalanabilmeniz mümkün olur. Bu ürünler arasında; kafe ve pastane ekipmanları, çamaşırhane ekipmanları, gıda malzemeleri, tepsi taşıma araçları, kartlı kapı sistemleri, marine, ikinci el ürünler, sis sistemleri ve genel ürün seçenekleri bulunur. Endüstriyel mutfak alanında kurulan ancak daha sonrasında ürün yelpazesinde genişleme yapan firma, mekanik birçok alanda müşterilerine deneyimli çalışanları ile beraber en iyi şekilde hizmet verir.

Adres Ofis: Barbaros Mah Mor Sümbül Sok. Deluxia Palace No:5 A K:14 Da: 390 Ataşehir / İstanbul
Tel: +90 (216) 388-8890
Tel GSM: +90 (542) 448-4782
Fax: +90 (216) 388-8892
Email: info@vistamakine.com
Email finans: finans@vistamakine.com