rational fırın

0
22
Endüstrinin Gelişmiş Fırınları Mutfakta

 

Mutfak kültürü hemen hemen her ülkede zamanla küreselleşmeye başlamaktadır. İş hayatında aktifleşen insan eve ayıracağı zamanı daha hızlı bir şekilde restoran, lokanta gibi mekanlarda kullanmaktadır. Bu ortamlara ilgi  her geçen gün artmakta olduğu için kullanılan makinelerin de geliştirilmesi gerekli olmaktadır.

İlk başta bu gelişime ayak uydurması gereken endüstriyel rational fırın olmaktadır. Hali hazırda en çok satışı yapan endüstriyel mutfak makinelerinin başında da bu fırınlar gelir. Artık bu fırınlar evlere ulaşmıştır. Yeni evliler dışında eski mutfaklarını yenilemek isteyenler de bu fırınlardan satın almaya başlamıştır?

Endüstriyel Fırın Neden Talep Edilmektedir?

* Tamiratı yapılabilmekte veya yenisi teslim edilebilmektedir.
*Yedek parçaları mevcuttur.
*Gıda sektöründe çalışan kişiler için işleri oldukça kolaylaştırmaktadır.
*Hızlı ve zaman ayarlamalı pişirme hizmeti sunar.
*Bir çok anlamda sanayi tipi fırın, daha sık kullanılmasına rağmen daha dayanıklıdır.
*Garanti süresi ve kullanım süresi açısından en sağlam modeller tanıtılmaktadır.
*Firmamız aynı zamanda yeni tasarımları tercih etmektedir.
*İşletme için alınacak olan fırınlarda profesyonel destek ekibi ile destek sağlanmaktadır.

Sanayi Tipi Fırınlar Nelerde Kullanılmaktadır?

Bu tip fırınlar daha kalabalık ortamlar için yemek hazırlayan aşçıların eli kolu olmuştur. Pastahane, okul, şirket, kafe, fırın, lokanta gibi işletmeler için hız fazla önem taşıyacağı için buralarda sanayi tipi endüstriyel fırınlar tercih edilmektedir. Bir yemeğin lezzeti kadar tam zamanında hazırlanması da önemlidir. Kalabalık sofralar için en yaygın olan fırınlar endüstriyel fırınlar olacaktır.

Doğru Endüstriyel Fırına Nasıl Karar Verilir?

Daha önceki paragraflarda destek ekibimizin yardım edeceğinden bahsetmiştik.Fakat fırının kapasitesi, fonksiyonları ve her durumda olduğu gibi fiyatını uygun bir kıyas ile düşünerek fırın tercihi yapılmalıdır.Bu temel kriterler dışında her fırının neleri pişireceği yazılıdır. Ne amaçla alacağınıza bağlı olarak bu seçenekler de incelenmelidir.